ZOOM LINE sprchové dvere 1000mm, číre sklo ZL1210
ZOOM LINE sprchové dvere 1000mm, číre sklo ZL1210
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 915 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 970 mm |
| Inštalačná šírka do | 1000 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 31.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885426 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
43,35 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
expedícia do 8 dní
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
311,44 €
Pri platbe vopred iba 289,00 €
AURA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 100x100x4cm, biela 60511
expedícia do 8 dní296,87 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
ZOOM LINE rozširovací profil pre nástenný pevný profil, 15mm ZL915
expedícia do 8 dní68,84 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C22 doskový radiátor 300 x 2000 mm, bočné pripojenie, 1866 W, biely - W422-030-200-00
expedícia do 10 dní139,39 €
1 006,84 €


