ZOOM LINE sprchové dvere dvojkrídlové 1200mm, číre sklo ZL1712
ZOOM LINE sprchové dvere dvojkrídlové 1200mm, číre sklo ZL1712
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1712 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Šírka vstupu | 1063 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 1180 mm |
| Inštalačná šírka do | 1220 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 36.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913865657 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
24,12 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
336,95 €
Pri platbe vopred iba 312,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x80x4cm, biela 48511
expedícia do 8 dní360,24 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMO17
expedícia do 8 dní254,06 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 1200mm, číre sklo ZL1312B
expedícia do 8 dní593,38 €
Pri platbe vopred iba 550,00 €
DEEP sprchové dvere 1200x1650mm, číre sklo MD1216
expedícia do 8 dní287,39 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €
EASY LINE sprchové dvere 1200mm, číre sklo EL1215
expedícia do 8 dní345,68 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €


