ZOOM LINE štvorcová sprchová zástena 900x900mm, číre sklo ZL5415
ZOOM LINE štvorcová sprchová zástena 900x900mm, číre sklo ZL5415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL5415 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 54.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844249 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
59,08 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
AURA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90x4cm, biela 43511
expedícia do 8 dní275,02 €
Pri platbe vopred iba 255,00 €
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
ZOOM LINE rozširovací profil pre nástenný pevný profil, 15mm ZL915
expedícia do 8 dní68,84 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE štvorcový sprchovací kút 900x900 mm, rohový vstup, číre sklo AL1590CAL1590C
expedícia do 8 dní728,66 €
Pri platbe vopred iba 673,00 €
EASY LINE trojstenný sprch. kút 900x900mm, sklad.dvere, L/P, číre sklo EL1990EL3315EL3315
expedícia do 8 dní744,99 €
Pri platbe vopred iba 688,00 €
Easy Line obdĺžnik/štvorec sprchovací kút pivot dvere 800-900x900mm L/P variant, brick sklo
expedícia do 8 dní454,29 €
Pri platbe vopred iba 420,00 €


