ALTAIR doska pod umývadlo 87,1x45 cm, dub emporio
ALTAIR doska pod umývadlo 87,1x45 cm, dub emporio
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI890 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 87,5x1,8x45,7 cm |
| Šírka | 875 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 457 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| EAN | 8590913927034 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 86,5x60x45cm, dub emporio AI390
expedícia do 8 dní289,32 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
ALTAIR umývadlová skrinka 86,5x60x45cm, biela AI290
expedícia do 8 dní274,08 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTAIR doska pod umývadlo 87,5x45,7 cm, antracit bridlice AI892
expedícia do 8 dní78,14 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
VEGA doska pod umývadlo 97,5x45cm, dub platín VG700
expedícia do 8 dní108,65 €
Pri platbe vopred iba 103,00 €
VEGA doska pod umývadlo 82,5x45cm, dub platín VG785
na objednávku102,55 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €


