PLATO doska Rockstone 1300x24x360mm, biela mat PL136-0101
PLATO doska Rockstone 1300x24x360mm, biela mat PL136-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PL136-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky PLATO |
| Rozměr | 130x2,4x36 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 24.5000 kg |
| EAN | 8590913936647 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
77,90 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
369,66 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €
369,66 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €

