ALTAIR umývadlová skrinka 86,5x60x45cm, biela AI290
ALTAIR umývadlová skrinka 86,5x60x45cm, biela AI290
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI290 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 86,5x60x45,3 cm |
| Šírka | 865 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 453 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 29.7500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914355 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Aqualine ALTAIR vysoká skrinka 35x150x31cm, biela AI150
expedícia do 8 dní251,22 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
ALTAIR doska pod umývadlo 87,1x45 cm, dub emporio
expedícia do 8 dní78,14 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Mohlo by vás zaujímať
194,03 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
VEGA umývadlová skrinka 82x67, 6x43, 8 cm, 2xzásuvka, dub platin VG883
expedícia do 8 dní235,96 €
Pri platbe vopred iba 224,00 €
448,59 €
Pri platbe vopred iba 427,00 €


