ALTAIR skrinka s doskou 78,5 cm, biela/dub emporio AI280-02
ALTAIR skrinka s doskou 78,5 cm, biela/dub emporio AI280-02
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI280-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALTAIR II |
| Rozměr | 78,5x61,8x45,7 cm |
| Šířka | 785 mm |
| Výška | 618 mm |
| Hloubka | 457 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 39.5500 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913974540 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
SISTEMA keramické umývadlo 50x42cm, biela 10SF50051
expedícia do 8 dní94,92 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Toro obdĺžniková sprchová vanička SMC 140 x 90 cm, biela, čierny kryt - 43109014-B
expedícia do 10 dní258,34 €
Mexen Velar výsuvná sprchová kabína 140 x 85 cm, priehľadná, zlatá - 871-140-085-01-50
expedícia do 10 dní507,29 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 140 x 90 cm, priehľadný, čierny - 819-140-090-70-00
expedícia do 10 dní382,83 €


