AMAROK umývadlo 40x11x22cm, liaty mramor, biela, batéria vpravo AR500
AMAROK umývadlo 40x11x22cm, liaty mramor, biela, batéria vpravo AR500
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR500 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Pozor: Nie je možné použiť pre nábytok LATUS V
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 40x11x22 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie, Do nábytku |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 6.7600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913856549 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, borovica rustik (LT113) LT110-1616
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
SMALL stojanková umývadlová batéria bez výpuste, 139 mm, chróm SM06
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Podobný tovar
ARIANA umývadlo 50x10x25cm, liaty mramor, biela, batéria vpravo SM016
expedícia do 8 dní120,26 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZORBA umývadlo 40x22cm, liaty mramor, batéria vpravo, biela
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
LITOS keramické umývadlo pravé, 45x32 cm, biela 4079
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
MARGITHA keramické umývadlo 38x22cm, otvor pre batériu vpravo, čierna mat
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €


