ORION keramické umývadlo 50,5x26,5cm 7045
ORION keramické umývadlo 50,5x26,5cm 7045
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-7045 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 50,5x12x26,5 cm |
| Šírka | 505 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 265 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 9.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913872549 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Podobný tovar
ARIANA umývadlo 50x10x25cm, liaty mramor, biela, batéria vpravo SM016
expedícia do 8 dní120,26 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
MAXX umývadlo so záklopom 47,5x11x24cm, liaty mramor, ľavé, biela MX475
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
ARIANA umývadlo 50x10x25cm, liaty mramor, biela, batéria vľavo SM012
expedícia do 8 dní120,26 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine PIEDRA nábytkové umývadlo 71x46cm 43071
na objednávku111,72 €
Pri platbe vopred iba 106,00 €
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 101x46cm, čierna mat SD101B
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
SHAY sklenené umývadlo priemer 42 cm, zlatá 2501-22
expedícia do 8 dní152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €


