ANTIK nádržka k WC kombi AN410
ANTIK nádržka k WC kombi AN410
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-AN410 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Splachovací mechanizmus nie je súčasťou nádržky
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | ANTIK |
| Rozmer | 38x45x14 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť / ks | 14.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531149682 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | nádržka |
Doporučujeme přikoupit
ANTIK WC misa kombi, zadný/spodný odpad, 37x63 cm AN360
expedícia do 8 dní306,69 €
Pri platbe vopred iba 291,00 €
Mohlo by vás zaujímať
92,59 €

