ANTIK WC misa kombi, zadný/spodný odpad, 37x63 cm AN360
ANTIK WC misa kombi, zadný/spodný odpad, 37x63 cm AN360
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-AN360 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | ANTIK |
| Rozmer | 36x40x63 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 630 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Hmotnosť / ks | 34.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 9703010027197 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | mísa |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
80,05 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla ľavá 140 x 150 cm, priehľadná, kartáčovaný nikel - 897-140-100-97-00-L
expedícia do 10 dní294,72 €
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla pravá 140 x 150 cm, priehľadná, ružové zlato - 897-140-100-60-00-P
expedícia do 10 dní294,72 €
Vaňová zástena Mexen Mist s 2 krídlami 140 x 150 cm, priehľadná, zlatá - 8A9-140-011-50-00
expedícia do 10 dní185,70 €


