ANTIQUE obdĺžnikový sprchovací kút, 1200x1000 mm, L/R varianta GQ4212CGQ5610C
ANTIQUE obdĺžnikový sprchovací kút, 1200x1000 mm, L/R varianta GQ4212CGQ5610C
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GQ4212CGQ5610C |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ANTIQUE |
| Rozmer | 120x100 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Bronz |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 480 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 87.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913925436 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x100x4cm, biela 26611
expedícia do 8 dní406,15 €
Pri platbe vopred iba 376,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x100x3, 5cm HI120100
expedícia do 8 dní448,97 €
Pri platbe vopred iba 419,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SIGMA SIMPLY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000 mm, L/P, číre sklo GS2112B-03
expedícia do 8 dní575,85 €
Pri platbe vopred iba 532,00 €
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm L/P variant, číre sklo GS1112GS3110
expedícia do 8 dní534,16 €
Pri platbe vopred iba 493,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm, číre sklo, pravé GT5612-10CR-B
expedícia do 8 dní707,83 €
Pri platbe vopred iba 654,00 €


