Aqualine FAVOLO umývadlová skrinka 52x72, 5x44cm, biela mat FV255
Aqualine FAVOLO umývadlová skrinka 52x72, 5x44cm, biela mat FV255
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-FV255 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Závesná skrinka pod umývadlo
- 2 x zásuvka
- Skrinka je dodávaná s elegantnými úchytkami v bielo-chrómovom prevedení.
- Skrinka je dodávaná so spomaľujúcou výsuvy zásuvky s doťahom.
- Farba: biela matná
Umývadlo nie je súčasťou skrinky.
Skrinky Favole sú dodávané v zmontovanom stave.
Skrinky Favole sú dodávané v zmontovanom stave.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | FAVOLO |
| Rozmer | 52x72,5x44 cm |
| Šírka | 520 mm |
| Výška | 725 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 13.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913874376 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
86,15 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
136,85 €
Pri platbe vopred iba 130,00 €
Aqualine KERAMIA FRESH umývadlová skrinka 51,1x74x34cm, dub platín 50058
expedícia do 8 dní91,11 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 57x72,5x45cm, dub emporio AI360
expedícia do 8 dní270,28 €
Pri platbe vopred iba 257,00 €


