ARDEA keramické umývadlo na dosku, 60,5x41,5cm, verde
ARDEA keramické umývadlo na dosku, 60,5x41,5cm, verde
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR043-44 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 60,5x14x41,5 cm |
| Šířka | 605 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 415 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| EAN | 8590913135156 |
| Taric | 69109000 |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | zelená |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FORMIGO betónové umývadlo na dosku, 60x40cm, zelená FG223
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
HELEN umývadlo 63x43cm, liaty mramor, biela HE063
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €

