ASTORIA umývadlo 55x37 cm, liaty mramor, biela 55033
ASTORIA umývadlo 55x37 cm, liaty mramor, biela 55033
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-55033 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 55x12x37 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Hĺbka | 370 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Zápustné |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 9.8500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831577 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Podobný tovar
SOTT AQUA keramické umývadlo 60x38cm, biela 10SQ50060
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
SOTT AQUA keramické umývadlo 50x38cm, biela 10SQ51050
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
Mohlo by vás zaujímať
YUKON umývadlo 90x45cm, liaty mramor, biela 55900
expedícia do 8 dní183,23 €
Pri platbe vopred iba 174,00 €
SLIM keramické umývadlo 75x46cm, nábytkové 1601-75
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
MARIA umývadlo 75,5x46cm, liaty mramor, biela MA075
expedícia do 8 dní190,70 €
Pri platbe vopred iba 181,00 €


