ASTRA vykurovacie teleso 600x1170 mm, 850 W, biela AS514

- Doprava zadarmo nad 400€
ASTRA vykurovacie teleso 600x1170 mm, 850 W, biela AS514
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS514 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ASTRA |
| Rozmer | 600x1170 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1170 mm |
| Objem | 5.40 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Dizajnové |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 800 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozstup pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozstup pripojenia | 50 mm |
| Výkon (W) | 850 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť | 21.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913836992 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom, 800 W, chróm MOA-C-800
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Podobný tovar
NYMPHA vykurovacie teleso 600/1122, biela 1805-16
expedícia do 8 dní323,42 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MAGDALENA vykurovacie teleso 500x1200 mm, chróm IZ101
expedícia do 8 dní383,90 €
Pri platbe vopred iba 364,00 €
METRO vykurovacie teleso 500x1200 mm, biela IR410T
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
METRO DOS vykurovacie teleso 500x1100mm, chróm IR432R
expedícia do 8 dní307,76 €
Pri platbe vopred iba 292,00 €

