AURUM nerezové umývadlo 50x35,2 cm, vrátane výpuste, ružové zlato AU303
AURUM nerezové umývadlo 50x35,2 cm, vrátane výpuste, ružové zlato AU303
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AU303 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AURUM |
| Rozmer | 50x10x35,2 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 352 mm |
| Farba | Meď |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | S výpustí, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 8.2000 kg |
| EAN | 8590913919572 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | ostatní |
Doporučujeme přikoupit
KAISA stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, 235 mm, čierna / ružové zlato ZT091
skladom159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
SOLARIS stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, čierna/meď mat WD006PG
expedícia do 8 dní169,14 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €
Mohlo by vás zaujímať
257,94 €
Pri platbe vopred iba 245,00 €
FORMIGO betónové umývadlo na dosku, 47,5x36,5cm, tmavo hnedá
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
PURUS sklenené gravírované umývadlo 50x15,5x36 cm, číra TY305CL
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €


