AURUM nerezové umývadlo 50x35,2 cm, vrátane výpuste, zlatá AU203
AURUM nerezové umývadlo 50x35,2 cm, vrátane výpuste, zlatá AU203
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AU203 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AURUM |
| Rozmer | 50x10x35,2 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 352 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | S výpustí, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 8.2000 kg |
| EAN | 8590913919541 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, hranatý, zlato mat SI419
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
171,92 €
Pri platbe vopred iba 159,00 €
SPY stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, zlato PY07/17
expedícia do 8 dní511,98 €
Pri platbe vopred iba 486,00 €
Mohlo by vás zaujímať
355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
AURUM nerezové umývadlo 50x35,2 cm, vrátane výpuste, brúsený nerez AU403
expedícia do 8 dní337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
675,64 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €


