BALENA keramické umývadlo 48x13,5x37 cm, na dosku BH7013
BALENA keramické umývadlo 48x13,5x37 cm, na dosku BH7013
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BH7013 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 48x13,5x37 cm |
| Šírka | 480 mm |
| Hĺbka | 370 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 10.9600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913823954 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Aqualine "Umývadlový sifón 5/4"", odpad 32mm hranatý, chróm" CV1004
expedícia do 8 dní32,98 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Podobný tovar
SOTT AQUA umývadlo 48 cm, zápustné do dosky 10SQ50048
expedícia do 8 dní172,91 €
Pri platbe vopred iba 164,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 125 x 100 cm, 8 mm priehľadná, ružové zlato - 800-125-202-04-60-100
expedícia do 10 dní568,37 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 125 x 110 cm, priehľadná, strieborná - 800-125-212-95-00-110
expedícia do 10 dní438,80 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 125 x 80 x 30 cm, priehľadná, čierna - 800-125-080-221-70-00-030
expedícia do 10 dní456,47 €


