BEBÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, bronz BB041/18
BEBÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, bronz BB041/18
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB041/18 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 106 mm |
| Výška | 156 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 1.2960 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936319 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 175cm, bronz FLE10BR
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
ANTEA hlavová sprcha, priemer 200mm, bronz SOF2006
expedícia do 8 dní241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat UT041TB
expedícia do 8 dní138,58 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
456,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
PAX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm XA41
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €

