BEBÉ stojančeková umývadlová batéria bez výpuste, bronz BB002/18
BEBÉ stojančeková umývadlová batéria bez výpuste, bronz BB002/18
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB002/18 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 204 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 105 mm |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936180 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
RETRO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, bronz 9596
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', bronz 2020BRO
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KIRKÉ CRYSTAL stojanková umývadlová batéria s výpustou, páčka kryštál, chróm KI02KC
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
SOLARIS stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm / čierna WD002CB
expedícia do 8 dní110,44 €
Pri platbe vopred iba 102,00 €
KAI stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm KA02
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €

