BLOCK vykurovacie teleso 280x1330 mm, biela mat IR183
BLOCK vykurovacie teleso 280x1330 mm, biela mat IR183
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR183 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BLOCK |
| Rozmer | 280x1330 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 1330 mm |
| Objem | 6.30 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Rámové |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 353 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 11.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887024 |
| Taric | 73221900 |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, chróm KTX-C-300
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
METRO LIGHT vykurovacie teleso 400x1500 mm, biela IR447T
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
HORIZON vykurovacie teleso 330x1500 mm, čierna mat IR195
expedícia do 8 dní711,21 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €
GIANLUCA vykurovacie teleso 400x1590 mm, biela mat
na objednávku337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €


