BRAHEA dvojumývadlo 141x51,5cm (70+70cm), biela mat BL141
BRAHEA dvojumývadlo 141x51,5cm (70+70cm), biela mat BL141
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL141 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 29.5000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913994616 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
LOREA LED pásik 141cm, 6,8 W, studená biela LED145 58031
expedícia do 8 dní54,80 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €
LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub alabama/biela mat LE070-2231 53693
expedícia do 8 dní444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub/čierna mat LE070-1935 53694
expedícia do 8 dní444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP umývadlová batéria do podlahy, chróm UT016T
na objednávku1 010,33 €
Pri platbe vopred iba 933,00 €
1 288,65 €
Pri platbe vopred iba 1 222,00 €
ULTRAMIX umývadlová batéria do podlahy, chróm UT016
na objednávku999,92 €
Pri platbe vopred iba 924,00 €

