BRAHEA umývadlo 131,6x51,5cm, rockstone, ľavé, biela mat BT132L
BRAHEA umývadlo 131,6x51,5cm, rockstone, ľavé, biela mat BT132L
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BT132L |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 131,6x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1316 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 20.2000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913979088 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
675,64 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €
675,64 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
Mohlo by vás zaujímať
879,56 €
Pri platbe vopred iba 830,00 €
993,32 €
Pri platbe vopred iba 918,00 €
815,47 €
Pri platbe vopred iba 774,00 €

