CIRASA umývadlová skrinka 48x54x39cm, dub strieborný CR492-1111
CIRASA umývadlová skrinka 48x54x39cm, dub strieborný CR492-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR492-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CIRASA |
| Rozmer | 48x54x39 cm |
| Šírka | 480 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 15.5000 kg |
| EAN | 8590913940712 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
384,97 €
Pri platbe vopred iba 365,00 €
431,91 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
368,59 €
Pri platbe vopred iba 350,00 €
NATY umývadlová skrinka 46,5x50x40cm, biela NA051
na objednávku384,88 €
Pri platbe vopred iba 359,00 €


