CIRASA umývadlová skrinka 58x54x39cm, borovica rustik CR592-1616
CIRASA umývadlová skrinka 58x54x39cm, borovica rustik CR592-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR592-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CIRASA |
| Rozmer | 58x54x39 cm |
| Šírka | 580 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 16.6000 kg |
| EAN | 8590913940699 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
384,97 €
Pri platbe vopred iba 365,00 €
125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
Mohlo by vás zaujímať
401,68 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €
PUNO podstavec pod umývadlo 550x795x396mm, čierna SKA590-2
expedícia do 8 dní383,90 €
Pri platbe vopred iba 364,00 €
Horné zásuvky bez výrezu pre sifón FID1260BS
expedícia do 8 dní497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €


