CIRASA umývadlová skrinka 58x64x39cm, 2x dvierka, dub Alabama CR581-2222
CIRASA umývadlová skrinka 58x64x39cm, 2x dvierka, dub Alabama CR581-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR581-2222 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CIRASA |
| Rozmer | 58x64x39 cm |
| Šírka | 580 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 23.0000 kg |
| EAN | 8590913927959 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV11 doskový radiátor 500 x 3000 mm, spodné pripojenie, 2389 W, čierny W611-050-300-70
na objednávku329,01 €

