CIRASA umývadlová skrinka 69,8x75x46cm, 3x zásuvka, biela lesk CR731-3030
CIRASA umývadlová skrinka 69,8x75x46cm, 3x zásuvka, biela lesk CR731-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR731-3030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 69,8x75x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.6000 kg |
| EAN | 8590913986680 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28mm, biela (LA611) NX608-3030
expedícia do 8 dní125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
Aqualine PIEDRA nábytkové umývadlo 71x46cm 43071
na objednávku111,72 €
Pri platbe vopred iba 106,00 €
Mohlo by vás zaujímať
373,22 €
Pri platbe vopred iba 354,00 €
426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €


