CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 141x54x46cm, verde strip
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 141x54x46cm, verde strip
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR141-4444S-21 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 141x54x46 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Zelená |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 59.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987274 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | zelená |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
648,23 €
Pri platbe vopred iba 615,00 €
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, verde strip ESC230-4444S
expedícia do 8 dní520,15 €
Pri platbe vopred iba 493,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CROSS skrinka nízka 49x120x39cm, ľavá, starobiela CR218
na objednávku672,07 €
Pri platbe vopred iba 638,00 €
76,85 €
Pri platbe vopred iba 73,00 €
7 267,65 €
Pri platbe vopred iba 6 783,00 €

