CLASSIC keramické umývadlo 60x46cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8731011
CLASSIC keramické umývadlo 60x46cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8731011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8731011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | CLASSIC |
| Rozměr | 60x20x46 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 16.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937810607 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
CLASSIC čelný držiak uterákov 60, chróm PACL60
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
50,85 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
SALY stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, chróm SA070
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €


