CLASSIC keramické umývadlo 90x50cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8788011
CLASSIC keramické umývadlo 90x50cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8788011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8788011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | CLASSIC |
| Rozměr | 90x23x50 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 26.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937812229 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
150,79 €
Mexen C11 doskový radiátor 600 x 1800 mm, bočné pripojenie, 1680 W, čierny - W411-060-180-70
na objednávku191,24 €
Mexen C11 doskový radiátor 600 x 1100 mm, bočné pripojenie, 1027 W, čierny - W411-060-110-70
na objednávku121,36 €


