PURA keramické umývadlo Slim 82x46cm, bez otvoru, čierna mat 8885026
PURA keramické umývadlo Slim 82x46cm, bez otvoru, čierna mat 8885026
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8885026 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 82,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 826 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162282 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
NUBES keramické umývadlo 100x50cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96519011
na objednávku490,62 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €
440,82 €
Pri platbe vopred iba 418,00 €


