PURA keramické umývadlo Slim oblé 82x49cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8826011
PURA keramické umývadlo Slim oblé 82x49cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8826011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8826011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| Rozměr | 82x17,5x49 cm |
| Šířka | 820 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 490 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 16.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937818474 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
NUBES keramické umývadlo 100x50cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96519011
na objednávku490,62 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €
PURA keramické umývadlo Slim 82x46cm, čierna mat 8885126
na objednávku455,05 €
Pri platbe vopred iba 432,00 €


