CUBEMIX nástenná vaňová batéria, zlato mat UBC-CM010GB
CUBEMIX nástenná vaňová batéria, zlato mat UBC-CM010GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CM010GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 210 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 2.9730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913960949 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová súprava hranatá, posuvný držiak 680mm, zlato mat SC815GB
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, zlato mat 1208-19
expedícia do 8 dní17,08 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Podobný tovar
SPY nástenná vaňová batéria, zlato mat PY10/19
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 150 x 120 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2L-150-120-60-00-3S
expedícia do 10 dní771,54 €

