DANDY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 5805X
DANDY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 5805X
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5805X |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DANDY |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 110 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 0.8600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913859632 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, zahnutá, 245mm, ABS/čierna/chróm 2503
expedícia do 8 dní9,25 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Držiak sprchy okrúhly, otočný, s vyústením, chróm SG201
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
216,68 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm PY42
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
SOLARIS podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna / zlato mat WD042G
expedícia do 8 dní156,30 €
Pri platbe vopred iba 144,00 €

