DANDY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm 5802/S
DANDY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm 5802/S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5802/S |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DANDY |
| Výška | 168 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Klasická |
| Hmotnosť / ks | 2.3900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913859601 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Podobný tovar
KAI stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm KA02
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GINKO 35 stojánková umývadlová batéria bez výpuste, chróm 1101-02
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
KIRKÉ CRYSTAL stojanková umývadlová batéria s výpustou, páčka kryštál, bronz KI02KB
expedícia do 8 dní216,68 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), chróm PS782
expedícia do 8 dní262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €


