DIMY podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, čierna mat DM142BL
DIMY podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, čierna mat DM142BL
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DM142BL |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIMY |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 64 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 5.6080 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866470 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko hranaté, 400mm, čierna mat SL102
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Nástenná spŕška s otočným kĺbom, hranatá, chróm AB536
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
SLIM hlavová sprcha, 300x300x60mm, čierna mat/nerez SL101
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Podobný tovar
PAX podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, čierna mat XA52/15
expedícia do 8 dní711,21 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €
SPY podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, čierna mat PY52/15
expedícia do 8 dní729,01 €
Pri platbe vopred iba 692,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV22 300x500, spod. príp., 467 W, antracit W622-030-050-66
na objednávku106,09 €
Mexen CV22 doskový radiátor 300 x 1000 mm, spodné pripojenie, 933 W, biely - W622-030-100-00
expedícia do 10 dní115,99 €


