PAX podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, čierna mat XA52/15
PAX podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, čierna mat XA52/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA52/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942075 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko hranaté, 400mm, čierna mat SL102
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
SLIM hlavová sprcha, 300x300x60mm, čierna mat/nerez SL101
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Podobný tovar
1 088,34 €
Pri platbe vopred iba 1 032,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 130 x 70 cm, priehľadný, čierny - 8151-130-070-70-00
expedícia do 10 dní338,67 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 130 x 70 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8C2-130-070-55-00
expedícia do 10 dní482,95 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 130 x 70 cm, priehľadný, chróm - 8C2-130-070-01-00
expedícia do 10 dní459,39 €

