DINA vykurovacie teleso 300x1740 mm, čierna mat IR376B
DINA vykurovacie teleso 300x1740 mm, čierna mat IR376B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR376B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DINA |
| Rozmer | 300x1740 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 1740 mm |
| Objem | 3.30 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 265 mm |
| Výkon | 335 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 9.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913927362 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
MOA vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, chróm MOA-C-300
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom a bluetooth, 300 W, čierna MOA-B-300
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Deante Silia voľne stojaca umývadlová batéria, kartáčovaný bronz BQS_C2KK
expedícia do 12 dní817,26 €
1 289,93 €
Pri platbe vopred iba 1 192,00 €


