DORLION vykurovacie teleso 500x900mm, čierna mat 1130-20
DORLION vykurovacie teleso 500x900mm, čierna mat 1130-20
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1130-20 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DORLION |
| Rozmer | 500x900 |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 900 mm |
| Objem | 3.34 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 361 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 6.0900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892646 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
TWIN COMBI pripojovacia sada ventilov pre stred príp, pravé, rozstup 50, čierna mat CP461BS
expedícia do 8 dní227,34 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV22 doskový radiátor 600 x 900 mm, spodné pripojenie, 1487 W, biely - W622-060-090-00
expedícia do 10 dní146,26 €
Mexen CV22 doskový radiátor 600 x 600 mm, spodné pripojenie, 992 W, biely - W622-060-060-00
expedícia do 10 dní115,42 €


