Doska DTDL 880x18x440mm, borovica rustik DT088-1616 44157
Doska DTDL 880x18x440mm, borovica rustik DT088-1616 44157
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT088-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 88x1,8x44 cm |
| Šířka | 880 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 5.3900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983139 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
PURITY keramické umývadlo 50x42cm (2506) 10PL50050
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
RONDANE keramické umývadlo priemer 40x14 cm, na dosku AR435
expedícia do 8 dní97,85 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
Mohlo by vás zaujímať
346,34 €
Pri platbe vopred iba 323,00 €
159,13 €
Pri platbe vopred iba 149,00 €
LATUS II umývadlová skrinka 41,6x50x25cm, biela 55580
na objednávku120,59 €
Pri platbe vopred iba 113,00 €

