Doska DTDL 980x18x440mm, biela lesk DT098-3030
Doska DTDL 980x18x440mm, biela lesk DT098-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT098-3030 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorov pre sifón a batériu
- Otvor pre batériu a výpusť je možné vyvŕtať v mieste inštalácie alebo podľa výkresu vo výrobe
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 98x1,8x44 cm |
| Šírka | 980 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 5.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893964 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MOLVENO keramické umývadlo 39,5x14x39,5 cm, na dosku AR453
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
ODETTA umývadlová skrinka 67x50x43, 5cm, biela lesk DT070-3030
expedícia do 8 dní415,91 €
Pri platbe vopred iba 395,00 €
Mohlo by vás zaujímať
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
CIRASA doska DTDL 81x1, 8x46, 5cm, dub Alabama CR081-2222
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €

