Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm L/P varianta GD4612GD7210
Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm L/P varianta GD4612GD7210
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4612GD7210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Rozmer | 120x100 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 470 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 98.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900068 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMO17
expedícia do 8 dní254,06 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
260,66 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x100x3, 5cm HI120100
expedícia do 8 dní448,97 €
Pri platbe vopred iba 419,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, matné sklo, ľavé GT5610-12ML-CH
expedícia do 8 dní763,40 €
Pri platbe vopred iba 705,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-12CL-B
expedícia do 8 dní709,92 €
Pri platbe vopred iba 656,00 €


