Držiak sprchy, pevný, s vyústením, zlato SG403OR
Držiak sprchy, pevný, s vyústením, zlato SG403OR
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SG403OR |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 68 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Pevné |
| Hmotnosť / ks | 0.3240 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913928789 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
Držiak sprchy hranatý, pevný, s vyústením, zlato SG303OR
na objednávku67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, chróm SG203
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Držiak sprchy okrúhly, otočný, s vyústením, chróm SG201
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Držiak sprchy otočný s vyústením, chróm SUP4B
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €

