EPOCA ručná sprcha, 220mm, nikel DOC108
EPOCA ručná sprcha, 220mm, nikel DOC108
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DOC108 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 75 mm |
| Výška | 220 mm |
| Farba | Nikel |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | Jedna funkcia |
| Hmotnosť / ks | 0.3400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913861826 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nikl |
Doporučujeme přikoupit
ANTEA posuvný držiak sprchy, 570mm, nikel SAL0038
na objednávku124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať

