ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 700 mm ES1070-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 700 mm ES1070-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1070-02 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 32.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913964985 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 700 ES1570-01
expedícia do 8 dní236,04 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 700 mm ES1470-03
expedícia do 8 dní244,50 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, číre sklo AXC70CL
na objednávku279,25 €
Pri platbe vopred iba 258,00 €


