ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1200 mm ES1312-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1200 mm ES1312-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1312-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966408 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
HANSA HA224 Sprchová batéria nástenná bez sprchového setu, 150 mm SIKOBHE268
expedícia do 4 dní81,07 €
Sprchová batéria SAT Cube Way bez sprchového setu 150 mm čierna matná CU268C
expedícia do 4 dní115,00 €
ULTRATAP nástenná sprchová batéria, čierna mat UT011TB
expedícia do 8 dní277,50 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €


