ESPACE skrinka 35x172x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, dub strieborný ESC330-1111
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, dub strieborný ESC330-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC330-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 35x172x32 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 23.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913895357 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €
RETRO skrinka vysoká 40x170x36cm, starobiela, pravá 1665
na objednávku1 074,11 €
Pri platbe vopred iba 1 019,00 €
KERALA skrinka vysoká 38x143x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, antracit matný KR350-3434 58770
expedícia do 8 dní497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €


