ESPACE skrinka 35x35x22cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, biela mat ESC830-3131
ESPACE skrinka 35x35x22cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, biela mat ESC830-3131
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC830-3131 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 35x35x22 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Biela mat |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 8.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913895876 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
expedícia do 8 dní3,69 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TREOS skrinka spodná dvierková 35x53x50, 5cm, pravá/ľavá, biela mat (TS035) TS035-3131
na objednávku245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
317,35 €
Pri platbe vopred iba 301,00 €
278,93 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €


