ESPACE skrinka 35x60x22cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, biela mat ESC430-3131
ESPACE skrinka 35x60x22cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, biela mat ESC430-3131
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC430-3131 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 35x60x22 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Biela mat |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 8.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913895371 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ODETTA skrinka spodná dvierková 30x50x43, 5cm, pravá/ľavá, borovica rustik DT300-1616
expedícia do 8 dní190,70 €
Pri platbe vopred iba 181,00 €
WAVE skrinka spodná dvierková 30x45x47,8, pravá/ľavá, biela/dub collingwood WA030-3019 59776
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
282,49 €
Pri platbe vopred iba 268,00 €

